Přihlášky a ubytování spuštěny

K závodu už je nyní možné se přihlašovat prostřednictvím ORISu .

Můžete také v doplňkových službách objednávat ubytování na závodní víkend v chatkách, nebo v kempu. Ubytování v chatkách je možné už od pondělí 26.8. Pokud byste chtěli objednat ubytování ještě v týdnu před závodem, kontaktujte nás prosím pomocí emailové adresy interkompas@email.cz

Objednat lze vždy pouze celou chatu nebo srub (ne jednotlivé lůžko).  K dispozici jsou následující možnosti:

  • Chatka 4-lůžková: Dřevěná chatka s verandou, vybavená dvěma palandami, malým stolečkem a dvěma poličkami na oblečení. V chatce je elektrické světlo, ale nejsou zde zásuvky. Nutné vlastní lůžkoviny nebo spacák.
    Cena: 960 Kč / 2 noci (Pá-Ne) / chatku
  • Malý srub 2-lůžkový: Srub s malou verandou, vybavený zpravidla jednou palandou a dvěma malými skříňkami na osobní věci. Ve srubu je elektrické světlo i zásuvky. Nutné vlastní lůžkoviny nebo spacák.
    Cena: 480 Kč / 2 noci (Pá-Ne) / srub
  • Ubytování v kempu: Vlastní stan a spacák, mobilní toalety a sprchy.
    Cena: 200 Kč / 3 noci (Čt-Ne) / osobu ročník 2012 a starší (mladší děti zdarma)

Stravování

Od pátečního poledne do neděle bude k dispozici běžná nabídka jídel, nápojů a dalšího obvyklého sortimentu. Objednat bude možné snídani, v provozu bude gril.

V předzávodním týdnu do pátku je možné využít kuchyni, která bude v provozu v režimu tzv. školní jídelna – tzn. podávána budou tři jídla denně (snídaně, oběd, večeře), bez možnosti výběru. Jídla bude možné objednat i den předem. Cena za plnou penzi je 240 Kč / den.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *